Medaliści klubu

Poniżej prezentujemy zestawienie wszystkich medali zdobytych przez zawodników MKS na Mistrzostwach Świata, Europy oraz Mistrzostwach Polski we wszystkich kategoriach wiekowych.
Za pomoc przy opracowaniu zestawienia dziękujemy Sekretarzowi ŁOZLA – panu Bolesławowi Chęcińskiemu. (R.J.)

 

1993

  1.  Robert Joachimiak   Mistrzostwa Polski Juniorów    dysk   48,08   złoty medal

  2. Paweł Zdrajkowski   Mistrzostwa Polski Juniorów mł.  trójskok   15,00   złoty medal

 

             1994

3. Paweł Zdrajkowski Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów  trójskok 15,64 złoty medal

4. Tomasz Ścigaczewski Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł. 60m p.pł 8,39 brązowy medal

5. Paweł Zdrajkowski   Mistrzostwa Polski Seniorów trójskok 15,91 brązowy medal

6. Paweł Zdrajkowski   Młodzieżowe Mistrzostwa Polski  w dal  7,29 brązowy medal

7. Paweł Zdrajkowski   Młodzieżowe Mistrzostwa Polski trójskok 15,34  brązowy medal

8. Paweł Zdrajkowski  Mistrzostwa Polski Juniorów  w dal  7,10 srebrny medal

9. Paweł Zdrajkowski Mistrzostwa Polski Juniorów trójskok  15,51 złoty medal

10. Tomasz Ścigaczewski Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  trójskok 14,80 złoty medal

11. Dariusz Gruszczyński Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży oszczep  57,62 srebrny medal

12. Anna Frątczak  Mistrzostwa Polski Młodzików kula 11,89 srebrny medal

13. Alicja Ścigaczewska, Aleksandra Ścigaczewska, Aleksandra Pieniążek, Justyna Lemiesz,   Mistrzostwa Polski Młodzików   4x100  51,37  brązowy medal

        
          1995

14. Tomasz Ścigaczewski  Mistrzostwa Europy Juniorów 110m p.pł 14,18 brązowy medal

15. Paweł Zdrajkowski  Mistrzostwa Europy Juniorów trójskok 15,96  brązowy medal

16. Paweł Zdrajkowski  Mistrzostwa Polski Seniorów trójskok 16,24 złoty medal

17. Tomasz Ścigaczewski  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 110m p.pł 14,58  brązowy medal

18. Paweł Zdrajkowski  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski trójskok 16,03 srebrny medal

19. Paweł Zdrajkowski Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów trójskok 15,79 złoty medal

20. Paweł Zdrajkowski  Mistrzostwa Polski Juniorów trójskok 15,85  złoty medal

21. Paweł Zdrajkowski  Mistrzostwa Polski Juniorów  w dal 7,16 srebrny medal

22. Tomasz Ścigaczewski Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł. 60m p.pł  8,07 złoty medal

23. Tomasz Ścigaczewski  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 110m p.pł  13,82  złoty medal

24. Tomasz Ścigaczewski  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży trójskok 14,09 brązowy medal

25. Aneta Lemiesz  Mistrzostwa Polski Młodzików 300m  40,52 złoty medal

26. Aleksandra Pieniążek   Mistrzostwa Polski Młodzików  w dal 5,73 złoty medal

27. Justyna Lemiesz  Mistrzostwa Polski Młodzików w dal 5,64  srebrny medal

 

    1996

28. Tomasz Ścigaczewski  Mistrzostwa Świata Juniorów 110m p.pł  srebrny medal

29. Paweł Zdrajkowski  Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów  trójskok  srebrny medal

30. Paweł Zdrajkowski  Mistrzostwa Polski Seniorów  trójskok  srebrny medal

31. Tomasz Ścigaczewski  Mistrzostwa Polski Seniorów  110m p.pł  brązowy medal

32. Paweł Zdrajkowski  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski  trójskok  złoty medal

33. Tomasz Ścigaczewski  Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów  60m p.pł  złoty medal

34. Tomasz Ścigaczewski  Mistrzostwa Polski Juniorów  110m p.pł  złoty medal

35. Tomasz Ścigaczewski  Mistrzostwa Polski Juniorów  w dal  brązowy medal

36. Piotr Kaczmarek  Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł. trójskok  złoty medal

37. Aleksandra Pieniążek  Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł.  w dal  srebrny medal

38. Piotr Kaczmarek  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  trójskok  złoty medal

39. Justyna Lemiesz  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  w dal  srebrny medal

40. Aneta Lemiesz  Mistrzostwa Polski Młodzików  300m  złoty medal

 

1997

41. Tomasz Ścigaczewski  Mistrzostwa Europy Juniorów  110m p.pł  złoty medal

42. Paweł Zdrajkowski  Mistrzostwa Polski Seniorów  trójskok  srebrny medal

43. Paweł Zdrajkowski  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski  trójskok  złoty medal

44. Piotr Kaczmarek  Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów  trójskok  srebrny medal

45. Tomasz Ścigaczewski  Mistrzostwa Polski Juniorów  110m p.pł  złoty medal

46. Piotr Kaczmarek  Mistrzostwa Polski Juniorów  trójskok  srebrny medal

47. Aneta Lemiesz  Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł.  200m  srebrny medal

48. Aleksandra Pieniążek  Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł. w dal  srebrny medal

49. Aleksandra Pieniążek  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  w dal  srebrny medal

 

1998

50. Tomasz Ścigaczewski  Halowe Mistrzostwa Europy Seniorów  60m p.pł  7,56  srebrny medal

51. Tomasz Ścigaczewski  Mistrzostwa Polski Seniorów  110m p.pł  13,0  złoty medal

52. Justyna Lemiesz  Mistrzostwa Polski Juniorów  trójskok  12,65  srebrny medal

53. Paweł Mankiewicz  Mistrzostwa Polski Juniorów  wzwyż  2,07  brązowy medal

54. Piotr Kaczmarek  Mistrzostwa Polski Juniorów  trójskok  15,25  brązowy medal

55. Paweł Mankiewicz  Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów  wzwyż  2,11  srebrny medal

56. Piotr Kaczmarek  Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów  trójskok  14,93  brązowy medal

57. Aneta Lemiesz  Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł.  300m  41,88  brązowy medal

 

1999

58. Aneta Lemiesz  Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów  400m  złoty medal

 

2000

59. Marcin Strąkowski  Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł  w dal  brązowy medal

60. Marcin Strąkowski  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  w dal  brązowy medal

 

2001

61. Paweł Zdrajkowski  Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów  w dal  7,62  srebrny medal

 

2002

62. Marcin Strąkowski  Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów  w dal  srebrny medal

63. Monika Łukaszewicz  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  trójskok  brązowy medal

 

2003

64. Monika Łukaszewicz  Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł.  trójskok  srebrny medal

65. Monika Łukaszewicz  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  trójskok  brązowy medal

 

2004

66. Tomasz Ścigaczewski  Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów  60m p.pł  7,90  złoty medal

67. Paweł Mankiewicz  Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów  wzwyż  2,22  srebrny medal

68. Tomasz Ścigaczewski  Mistrzostwa Polski Seniorów  110m p.pł  13,63  złoty medal

 

2006

69. Dominika Jakuła  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  dysk  39,34  brązowy medal

 

2007

70. Joanna Skibińska  Mistrzostwa Polski Seniorów  w dal  6,39  brązowy medal

71. Joanna Skibińska  Mistrzostwa Polski Seniorów  trójskok  14,04  złoty medal

72. Joanna Skibińska  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski  trójskok  13,39  złoty medal

73. Joanna Skibińska  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski  w dal  6,22  srebrny medal

74. Dominika Jakuła  Mistrzostwa Polski Juniorów  dysk  43,13  brązowy medal

75. Marcin Kosiorowski  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  dysk  52,12  brązowy medal

 

2008

76. Dominika Jakuła  Mistrzostwa Polski Juniorów  dysk  42,97  srebrny medal

77. Marcin Kosiorowski  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  dysk  56,50  srebrny medal

78. Marcin Kosiorowski  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  kula  17,68  srebrny medal

79. Kinga Zinser  Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł.     trójskok  11,51  brązowy medal

80. Agata Pskit  Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł.  600m  1:37,13  brązowy medal

81. Patryk Rakowski  Mistrzostwa Polski Młodzików  dysk  57,30  srebrny medal

82. Patryk Rakowski  Mistrzostwa Polski Młodzików  kula  17,65  brązowy medal

 

2009

83. Joanna Skibińska Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów skok w dal  6,58 złoty medal
 
84. Joanna Skibińska
Halowe  Mistrzostwa Polski Seniorów trójskok 14.10 REKORD POLSKI złoty medal

85. Karol Hoffmann   Mistrzostwa Polski Seniorów   trójskok   15,89   srebrny medal

86. Karol Hoffmann   Młodzieżowe Mistrzostwa Polski  trójskok  16,00   złoty medal

87. Dominika Jakuła   Młodzieżowe Mistrzostwa Polski   dysk   47,62   srebrny medal

88. Patryk Rakowski  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  dysk  51,35   brązowy medal

89. Robert Załoga   Mistrzostwa Polski Młodzików   dysk  57,18   złoty medal

90. Robert Załoga   Mistrzostwa Polski Młodzików   kula  17,79   srebrny medal

91. Patryk Walczak   Mistrzostwa Polski Młodzików   oszczep   55,99   srebrny medal

 2010

92. Joanna Skibińska Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów  trójskok 14,05 złoty medal

93. Joanna Skibińska  Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów  w dal  6,29 srebrny medal

94. Dominika Jakuła  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski   dysk    44,07   srebrny medal

95. Karol Hoffmann   Młodzieżowe Mistrzostwa Polski   trójskok   15,53   brązowy medal

96. Patryk Rakowski  Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł.  kula 18,23 brązowy medal

97. Patryk Rakowski  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  dysk  53,20 srebrny medal



2011

98. Karol Hoffmann  Mistrzostwa Polski Seniorów  trójskok  16,21  złoty medal

99. Karol Hoffmann  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski  trójskok  16,50  złoty medal

100. Robert Załoga  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży  dysk  56,36  złoty medal

101. Michał Goździewicz  Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego  dysk  53,20  brązowy medal

 

               

 

               

               

 

               


Biegaj!!
 
Reklama
 
Wyniki
 
IV Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa Młodzików - 8.09.2012



IV Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa - 31.08.2012 - Aleksandrów Ł.
PRZYDATNE LINKI
 







 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 6 odwiedzający (21 wejścia)
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=