WYKAZ KLAS SPORTOWYCH ZDOBYTYCH PRZEZ LEKKOATLETÓW
MKS ALEKSANDRÓW W SEZONIE 2010
KLASA MISTRZOWSKA MIĘDZYNARODOWA
Skibińska Joanna trójskok 14,20 08.06 Warszawa
KLASA I
Jakuła Dominika dysk 47,86 29.05 Aleksandrów
Belter Artur dysk 49,12 01.05 Aleksandrów
Hoffmann Karol trójskok 15,92 06.06 Bydgoszcz
Kosiorowski Marcin kula 16,10 05.06 Łódź
Rakowski Patryk kula 17,96 08.05 Łęczyca
Rutkowski Maciej dysk 54,75 29.05 Aleksandrów
Załoga Robert dysk 54,89 24.04 Kielce
KLASA II
Goździewicz Michał dysk 46,76 02.10 Łódź
Opoczyński Cezary dysk 49,87 17.09 Zduńska Wola
KLASA III
Fornal Karolina 100m 13,16 17.06 Łódź
Habib Amalia trójskok 10,84 29.05 Aleksandrów
Buba Przemysław 800m 1:59,75 19.09 Toruń
Górniak Rafał trójskok 14,07 29.05 Aleksandrów
Kowalski Robert 100m 11,45 12.06 Łódź
Kwiatkowski Bernard oszczep 52,30 16.05 Łódź
Kwiatkowski Marcin 300m 38,86 14.06 Łódź
Pietrzykowski Szymon 800m 2:00,87 19.09 Toruń
Sójka Kamil w dal 6,35 29.05 Aleksandrów
Syguła Konrad w dal 6,45 08.09 Łęczyca
Szymański Marcin 110p.pł 16,58 01.05 Aleksandrów
Walczak Patryk dysk 43,18 06.06 Łódź
Wasilewski Karol dysk 42,90 17.09 Zduńska Wola
Wojtczak Radosław 800m 1:58,60 19.09 Toruń
KLASA IV
Glińska Izabela 100m 13,79 31.05 Łódź
Grabarczyk Martyna 100m 13,65 17.06 Łódź
Gromek Dagmara 300m 45,73 14.06 Łódź
Justyn Magdalena kula 28,94 02.09 Aleksandrów
Kowalska Marta dysk 31,54 19.06 Białystok
Mastalerz Aleksandra kula 10,00 01.05 Aleksandrów
Olejniczak Aleksandra 300m 46,09 19.06 Białystok
Pawłowska Anna 400m 63,35 22.05 Łódź
Błaszczyk Mateusz w dal 5,91 19.06 Łódź
Jóźwiak Damian dysk 40.85 02.09 Aleksandrów
Kowalski Damian 100m 11,89 15.05 Łowicz
Markowski Mariusz 100m 11,77 12.06 Łódź
Nowak Rafał 3000m 9:27,66 05.06 Łódź
Siek Michał dysk 36,86 29.05 Aleksandrów
Świętosławski Łukasz trójskok 12,93 02.10 Łódź
KLASA V
Jakubowska Martyna dysk 27,27 29.05 Aleksandrów
Kaczorowska Magda 100m 14,49 22.04 Aleksandrów
Ostrowska Kinga 100m 14,02 14.06 Łódź
Stelmasiak Jowita 300m 46,64 29.05 Aleksandrów
Żuk Joanna 300m 48,21 15.05 Łowicz
Bąk Borys oszczep 38,60 08.09 Łęczyca
Janicki Tomasz 300m 41,51 02.05 Kutno
Kacprzak Michał 300m 42,39 15.05 Łowicz
Łopata Adrian dysk 34,78 17.09 Zduńska Wola
Michałowski Kamil dysk 32,12 17.09 Zduńska Wola
Mrowiński Artur dysk 35,17 17.09 Zduńska Wola
|