Bilans sezonu 2010

WYKAZ KLAS SPORTOWYCH ZDOBYTYCH PRZEZ LEKKOATLETÓW

MKS ALEKSANDRÓW W SEZONIE 2010

 

KLASA MISTRZOWSKA MIĘDZYNARODOWA

Skibińska Joanna        trójskok      14,20       08.06  Warszawa

 

KLASA I

Jakuła Dominika         dysk        47,86           29.05   Aleksandrów

Belter Artur                dysk        49,12           01.05   Aleksandrów

Hoffmann Karol         trójskok   15,92          06.06   Bydgoszcz

Kosiorowski Marcin   kula         16,10           05.06   Łódź

Rakowski Patryk        kula        17,96            08.05   Łęczyca

Rutkowski Maciej      dysk       54,75            29.05   Aleksandrów

Załoga Robert            dysk       54,89            24.04   Kielce

 

KLASA II

Goździewicz Michał  dysk        46,76           02.10   Łódź

Opoczyński Cezary    dysk        49,87           17.09   Zduńska Wola

 

KLASA III

Fornal Karolina          100m      13,16            17.06   Łódź

Habib Amalia             trójskok  10,84           29.05   Aleksandrów

Buba Przemysław       800m      1:59,75         19.09   Toruń

Górniak Rafał             trójskok  14,07           29.05   Aleksandrów

Kowalski Robert        100m      11,45           12.06   Łódź

Kwiatkowski Bernard oszczep  52,30           16.05   Łódź

Kwiatkowski Marcin  300m       38,86           14.06   Łódź

Pietrzykowski Szymon 800m     2:00,87        19.09   Toruń

Sójka Kamil                w dal       6,35           29.05   Aleksandrów

Syguła Konrad           w dal        6,45            08.09   Łęczyca

Szymański Marcin      110p.pł    16,58          01.05   Aleksandrów

Walczak Patryk          dysk        43,18           06.06   Łódź

Wasilewski Karol       dysk         42,90          17.09   Zduńska Wola

Wojtczak Radosław   800m        1:58,60       19.09   Toruń

 

KLASA IV

Glińska Izabela           100m       13,79          31.05   Łódź

Grabarczyk Martyna  100m       13,65          17.06   Łódź

Gromek Dagmara       300m        45,73         14.06   Łódź

Justyn Magdalena      kula          28,94           02.09   Aleksandrów

Kowalska Marta         dysk         31,54          19.06   Białystok

Mastalerz Aleksandra kula          10,00          01.05   Aleksandrów

Olejniczak Aleksandra 300m      46,09          19.06   Białystok

Pawłowska Anna       400m        63,35          22.05   Łódź

Błaszczyk Mateusz     w dal        5,91            19.06   Łódź

Jóźwiak Damian         dysk          40.85         02.09   Aleksandrów

Kowalski Damian       100m        11,89          15.05   Łowicz

Markowski Mariusz    100m        11,77          12.06   Łódź

Nowak Rafał              3000m       9:27,66      05.06   Łódź

Siek Michał                dysk          36,86         29.05   Aleksandrów

Świętosławski Łukasz trójskok    12,93          02.10   Łódź

 

KLASA V

Jakubowska Martyna dysk         27,27          29.05   Aleksandrów

Kaczorowska Magda 100m        14,49         22.04   Aleksandrów

Ostrowska Kinga       100m         14,02         14.06   Łódź

Stelmasiak Jowita       300m         46,64         29.05   Aleksandrów

Żuk Joanna                 300m         48,21         15.05   Łowicz

Bąk Borys                  oszczep    38,60          08.09   Łęczyca

Janicki Tomasz           300m        41,51          02.05   Kutno

Kacprzak Michał        300m        42,39          15.05   Łowicz

Łopata Adrian            dysk         34,78          17.09   Zduńska Wola

Michałowski Kamil    dysk         32,12          17.09   Zduńska Wola

Mrowiński Artur        dysk         35,17          17.09   Zduńska Wola

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Biegaj!!
 
Reklama
 
Wyniki
 
IV Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa Młodzików - 8.09.2012



IV Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa - 31.08.2012 - Aleksandrów Ł.
PRZYDATNE LINKI
 







 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 4 odwiedzający (25 wejścia)
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=