Bilans sezonu 2008
WYKAZ KLAS SPORTOWYCH ZDOBYTYCH PRZEZ LEKKOATLETÓW
MKS ALEKSANDRÓW W SEZONIE 2008
 
KLASA MISTRZOWSKA
Skibińska Joanna        trójskok      13,51       15.06 Warszawa
 
KLASA I
Jakuła Dominika          dysk            43,10       10.05 Łęczyca
Belter Artur                 dysk            51,50       14.06 Łódź
Kosiorowski Marcin       dysk            55,89       14.06 Chiuro ITA
 
KLASA II
Zinser Kinga               trójskok        11,51        26.01 Spała
Janicki Kacper             kula             15,48        12.01 Łódź
Kowalski Robert          100m           11,13        20.06 Łódź
Rakowski Patryk          dysk             54,23       11.06 Łódź
Rutkowski Maciej        dysk              46,06       11.06 Łódź
Załoga Robert             dysk             47,70        07.09 Kielce
 
KLASA III
Kaliszewska Marta      w dal              5,12         27.09 Łódź
Milczarek Monika        300m             43,79       30.05 Łódź
Sikora Julita               dysk               34,64       20.05 Łódź
Wojtczak Edyta           trójskok         11,11       14.06 Łódź
Fabrykowski Kamil      w dal              6,42         02.01 Łódź
Górniak Rafał             trójskok          13,40        27.09 Łódź
Karasiak Mateusz        dysk               39,96        24.05 Łódź
Olczak Łukasz            100m             11,41        30.08 Łódź
Wojtczak Radosław     800m             1:59          01.06 Warszawa
 
KLASA IV
Habib Amalia            trójskok          10,24          20.06 Łódź
Jadczak Anita            w dal               4,88          11.06 Łódź
Jędrzejczak Marta       300m             45,34         30.05 Łódź
Kowalska Marta           dysk              29,69        10.05 Łęczyca
Pietrzak Karolina         800m             2:26         16.05 Brno
Jaśkiewicz Mateusz      w dal             6,04          04.05 Kutno
Kwiatkowski Bernard   oszczep          46,76        26.04 Kielce
Przybył Marcin            oszczep          43,52        24.05 Łódź
Robaszkiewicz Szymon w dal             6,26         11.06 Łódź
Ruszczyk Szymon        300m             40,41       30.05 Łódź
Tarpiłowski Mateusz     kula              11,05        08.10 Łódź
Walczak Patryk             dysk             36,74        30.05 Łódź
 
KLASA V
Borkowska Maria         100m              14,44        09.05 Łódź
Fornal Karolina            100m              14,11       13.09 Łęczyca
Glapińska Adrianna      100m              14,32       09.05 Łódź
Okła Natalia                 w dal              4,62         26.04 Kielce
Olejniczak Izabela        100m              14,45       09.05 Łódź
Osmalak Monika          300m              47,53       11.06 Łódź
Pawłowska Anna         100m              14,27       09.05 Łódź
Rożniakowska Klaudia  100m              14,48       09.05 Łódź
Janiszewski Norbert     600m              1:39        10.05 Łęczyca
Kowalski Damian         100m              12,71      11.06 Łódź
Musiał Andrzej            600m              1:39         10.05 Łęczyca
Nowak Rafał               1000m             2:59        28.05 Łódź
Rafalski Hubert           dysk                31,84       11.06 Łódź
Rudyk Dawid              dysk                32,62       20.05 Łęczyca
Sójka Kamil                w dal               5,85        11.06 Łódź
Zakrzewski Mateusz     w dal               5,68        28.05 Łódź
 
Biegaj!!
 
Reklama
 
Wyniki
 
IV Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa Młodzików - 8.09.2012



IV Otwarte Mistrzostwa Aleksandrowa - 31.08.2012 - Aleksandrów Ł.
PRZYDATNE LINKI
 







 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 6 odwiedzający (12 wejścia)
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=