Poniżej prezentujemy zestawienie wszystkich medali zdobytych przez zawodników MKS na Mistrzostwach Świata, Europy oraz Mistrzostwach Polski we wszystkich kategoriach wiekowych.
Za pomoc przy opracowaniu zestawienia dziękujemy Sekretarzowi ŁOZLA – panu Bolesławowi Chęcińskiemu. (R.J.)
1993
1.Robert Joachimiak Mistrzostwa Polski Juniorów dysk 48,08złoty medal
2. Paweł ZdrajkowskiMistrzostwa Polski Juniorów mł.trójskok15,00złoty medal
1994
3. Paweł ZdrajkowskiHalowe Mistrzostwa Polski Juniorówtrójskok15,64 złoty medal
4. Tomasz ŚcigaczewskiHalowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł.60m p.pł8,39brązowy medal
5. Paweł ZdrajkowskiMistrzostwa Polski Seniorówtrójskok15,91brązowy medal
6. Paweł ZdrajkowskiMłodzieżowe Mistrzostwa Polskiw dal7,29 brązowy medal
7. Paweł ZdrajkowskiMłodzieżowe Mistrzostwa Polskitrójskok15,34brązowy medal
8. Paweł ZdrajkowskiMistrzostwa Polski Junioróww dal7,10srebrny medal
9. Paweł ZdrajkowskiMistrzostwa Polski Juniorówtrójskok15,51złoty medal
10. Tomasz ŚcigaczewskiOgólnopolska Olimpiada Młodzieżytrójskok14,80złoty medal
11. Dariusz GruszczyńskiOgólnopolska Olimpiada Młodzieżyoszczep57,62srebrny medal
12. Anna FrątczakMistrzostwa Polski Młodzikówkula11,89srebrny medal
13. Alicja Ścigaczewska, Aleksandra Ścigaczewska, Aleksandra Pieniążek, Justyna Lemiesz, Mistrzostwa Polski Młodzików 4x100 51,37 brązowy medal
1995
14. Tomasz ŚcigaczewskiMistrzostwa Europy Juniorów110m p.pł14,18brązowy medal
15. Paweł ZdrajkowskiMistrzostwa Europy Juniorówtrójskok15,96brązowy medal
16. Paweł ZdrajkowskiMistrzostwa Polski Seniorówtrójskok16,24złoty medal
17. Tomasz ŚcigaczewskiMłodzieżowe Mistrzostwa Polski110m p.pł14,58brązowy medal
18. Paweł ZdrajkowskiMłodzieżowe Mistrzostwa Polskitrójskok16,03srebrny medal
19. Paweł ZdrajkowskiHalowe Mistrzostwa Polski Juniorówtrójskok15,79złoty medal
20. Paweł ZdrajkowskiMistrzostwa Polski Juniorówtrójskok15,85złoty medal
21. Paweł ZdrajkowskiMistrzostwa Polski Junioróww dal7,16srebrny medal
22. Tomasz ŚcigaczewskiHalowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł.60m p.pł8,07złoty medal
23. Tomasz ŚcigaczewskiOgólnopolska Olimpiada Młodzieży110m p.pł13,82 złoty medal
24. Tomasz ŚcigaczewskiOgólnopolska Olimpiada Młodzieżytrójskok14,09brązowy medal
25. Aneta LemieszMistrzostwa Polski Młodzików300m 40,52złoty medal
26. Aleksandra PieniążekMistrzostwa Polski Młodzikóww dal5,73złoty medal
27. Justyna LemieszMistrzostwa Polski Młodzikóww dal5,64srebrny medal
1996
28. Tomasz ŚcigaczewskiMistrzostwa Świata Juniorów110m p.płsrebrny medal
29. Paweł ZdrajkowskiHalowe Mistrzostwa Polski Seniorówtrójskoksrebrny medal
30. Paweł ZdrajkowskiMistrzostwa Polski Seniorówtrójskoksrebrny medal
31. Tomasz ŚcigaczewskiMistrzostwa Polski Seniorów110m p.płbrązowy medal
32. Paweł ZdrajkowskiMłodzieżowe Mistrzostwa Polskitrójskokzłoty medal
33. Tomasz ŚcigaczewskiHalowe Mistrzostwa Polski Juniorów60m p.płzłoty medal
34. Tomasz ŚcigaczewskiMistrzostwa Polski Juniorów110m p.płzłoty medal
35. Tomasz ŚcigaczewskiMistrzostwa Polski Junioróww dalbrązowy medal
36. Piotr KaczmarekHalowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł.trójskokzłoty medal
37. Aleksandra PieniążekHalowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł.w dalsrebrny medal
38. Piotr KaczmarekOgólnopolska Olimpiada Młodzieżytrójskokzłoty medal
39. Justyna LemieszOgólnopolska Olimpiada Młodzieżyw dalsrebrny medal
40. Aneta LemieszMistrzostwa Polski Młodzików300mzłoty medal
1997
41. Tomasz ŚcigaczewskiMistrzostwa Europy Juniorów110m p.płzłoty medal
42. Paweł ZdrajkowskiMistrzostwa Polski Seniorówtrójskoksrebrny medal
43. Paweł ZdrajkowskiMłodzieżowe Mistrzostwa Polskitrójskokzłoty medal
44. Piotr KaczmarekHalowe Mistrzostwa Polski Juniorów trójskoksrebrny medal
45. Tomasz ŚcigaczewskiMistrzostwa Polski Juniorów110m p.płzłoty medal
46. Piotr KaczmarekMistrzostwa Polski Juniorówtrójskoksrebrny medal
47. Aneta LemieszHalowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł.200msrebrny medal
48. Aleksandra PieniążekHalowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł. w dalsrebrny medal
49. Aleksandra PieniążekOgólnopolska Olimpiada Młodzieżyw dalsrebrny medal
1998
50. Tomasz ŚcigaczewskiHalowe Mistrzostwa Europy Seniorów60m p.pł7,56srebrny medal
51. Tomasz ŚcigaczewskiMistrzostwa Polski Seniorów110m p.pł13,0złoty medal
52. Justyna LemieszMistrzostwa Polski Juniorówtrójskok12,65srebrny medal
53. Paweł MankiewiczMistrzostwa Polski Juniorówwzwyż2,07brązowy medal
54. Piotr KaczmarekMistrzostwa Polski Juniorówtrójskok15,25brązowy medal
55. Paweł MankiewiczHalowe Mistrzostwa Polski Juniorówwzwyż2,11 srebrny medal
56. Piotr KaczmarekHalowe Mistrzostwa Polski Juniorówtrójskok14,93brązowy medal
57. Aneta LemieszHalowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł.300m41,88brązowy medal
1999
58. Aneta LemieszHalowe Mistrzostwa Polski Juniorów400mzłoty medal
2000
59. Marcin StrąkowskiHalowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł w dalbrązowy medal
60. Marcin StrąkowskiOgólnopolska Olimpiada Młodzieżyw dalbrązowy medal
2001
61. Paweł ZdrajkowskiHalowe Mistrzostwa Polski Senioróww dal7,62srebrny medal
2002
62. Marcin StrąkowskiHalowe Mistrzostwa Polski Junioróww dalsrebrny medal
63. Monika ŁukaszewiczOgólnopolska Olimpiada Młodzieżytrójskokbrązowy medal
2003
64. Monika ŁukaszewiczHalowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł.trójskoksrebrny medal
65. Monika ŁukaszewiczOgólnopolska Olimpiada Młodzieżytrójskokbrązowy medal
2004
66. Tomasz ŚcigaczewskiHalowe Mistrzostwa Polski Seniorów60m p.pł7,90złoty medal
67. Paweł MankiewiczHalowe Mistrzostwa Polski Seniorówwzwyż2,22srebrny medal
68. Tomasz ŚcigaczewskiMistrzostwa Polski Seniorów110m p.pł13,63złoty medal
2006
69. Dominika JakułaOgólnopolska Olimpiada Młodzieżydysk39,34brązowy medal
2007
70. Joanna SkibińskaMistrzostwa Polski Senioróww dal6,39brązowy medal
71. Joanna SkibińskaMistrzostwa Polski Seniorówtrójskok14,04złoty medal
72. Joanna SkibińskaMłodzieżowe Mistrzostwa Polskitrójskok13,39złoty medal
73. Joanna SkibińskaMłodzieżowe Mistrzostwa Polskiw dal6,22srebrny medal
74. Dominika JakułaMistrzostwa Polski Juniorówdysk43,13brązowy medal
75. Marcin KosiorowskiOgólnopolska Olimpiada Młodzieżydysk52,12brązowy medal
2008
76. Dominika Jakuła Mistrzostwa Polski Juniorówdysk42,97srebrny medal
77. Marcin KosiorowskiOgólnopolska Olimpiada Młodzieżydysk56,50srebrny medal
78. Marcin KosiorowskiOgólnopolska Olimpiada Młodzieżykula17,68srebrny medal
79. Kinga ZinserHalowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł.trójskok11,51 brązowy medal
80. Agata PskitHalowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł.600m1:37,13brązowy medal
81. Patryk RakowskiMistrzostwa Polski Młodzikówdysk57,30srebrny medal
82. Patryk RakowskiMistrzostwa Polski Młodzikówkula17,65brązowy medal
2009
83. Joanna Skibińska Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów skok w dal 6,58 złoty medal
84. Joanna Skibińska Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów trójskok 14.10 REKORD POLSKI złoty medal
85. Karol Hoffmann Mistrzostwa Polski Seniorów trójskok 15,89 srebrny medal
86. Karol Hoffmann Młodzieżowe Mistrzostwa Polski trójskok 16,00 złoty medal
87. Dominika Jakuła Młodzieżowe Mistrzostwa Polski dysk 47,62 srebrny medal
88. Patryk Rakowski Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży dysk 51,35 brązowy medal
89. Robert Załoga Mistrzostwa Polski Młodzików dysk 57,18 złoty medal
90. Robert Załoga Mistrzostwa Polski Młodzików kula 17,79 srebrny medal
91. Patryk Walczak Mistrzostwa Polski Młodzików oszczep 55,99 srebrny medal
2010
92. Joanna Skibińska Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów trójskok 14,05 złoty medal
93. Joanna Skibińska Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w dal 6,29 srebrny medal
94. Dominika Jakuła Młodzieżowe Mistrzostwa Polski dysk 44,07 srebrny medal
95. Karol Hoffmann Młodzieżowe Mistrzostwa Polski trójskok 15,53 brązowy medal
96. Patryk Rakowski Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów mł. kula 18,23 brązowy medal
97. Patryk Rakowski Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży dysk 53,20 srebrny medal
2011
98. Karol Hoffmann Mistrzostwa Polski Seniorów trójskok 16,21 złoty medal
99. Karol Hoffmann Młodzieżowe Mistrzostwa Polski trójskok 16,50 złoty medal
100. Robert Załoga Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży dysk 56,36 złoty medal
101. Michał Goździewicz Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego dysk 53,20 brązowy medal